Lipolife 3G – przepis na wymarzone ciało

Lipolife 3G – przepis na wymarzone ciało

Przeważnie to zbliżające się lato jest najlepszą motywacją do dbania o swoje ciało, jednak niezależnie od pory roku możemy je wymodelować, usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej i skorygować kontur ciała. We wszystkim tym może pomóc Lipolife 3G, który oferuje Klinika Miracki w Warszawie. To kompleksowy system liposukcji laserowej – dowiedz się o nim więcej!

Niezwykle nowoczesny zabieg przeprowadzany przy użyciu urządzenia o nazwie Lipolife 3G to precyzyjna metoda o niewielkiej inwazyjności. Pozwala nie tylko na usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz ujędrnianie, lecz także wykorzystanie własnego tłuszczu do pracy nad innymi obszarami ciała. Wszystko to dzieje się dzięki połączeniu lasera diodowego o długości fali 1470 nm oraz pobierania komórek tłuszczowych, które wyodrębnione są z tkanki. Umożliwia to ewentualne zastosowanie ich właśnie w kolejnych częściach ciała, czego celem jest np. wymodelowanie sylwetki – to tak zwany lipotransfer.

Co warto wiedzieć o lipotransferze?

Przede wszystkim należy podkreślić, że jest to zabieg gwarantujący przyjęcie się przeszczepionych tkanek. Dzieje się to właśnie dlatego, że dawca i biorca to ta sama osoba. Nie ma więc praktycznie ryzyka np. reakcji alergicznej. Co więcej, pobrany, a następnie specjalnie opracowany materiał bogaty jest także w komórki macierzyste. Ich właściwości regeneracyjne powodują, że w miejscu aplikacji zachodzi naturalny proces odbudowy. Naturalny jest też dzięki temu osiągany efekt, a czas jego trwania znacznie dłuższy. Ważne jest też to, że jeśli po usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej decydujemy się także na lipotransfer, obie te procedury odbędą się podczas tego samego zabiegu. Znacznie ogranicza to czas, zmęczenie ciała czy też późniejszy proces regeneracji, który i tak dzięki nowoczesnym technologiom staje się coraz krótszy.

Jak to wygląda w przypadku Lipolife 3G? Pierwsze efekty zabiegów widać już po zejściu obrzęków, czyli nawet po kilku dniach. Pamiętajmy jednak, że każde ciało potrzebuje odrobiny czasu na odbudowę włókien kolagenowych i elastyny. Po tym czasie – około 2-3 miesiącach – widać pełen efekt leczenia urządzeniem Lipolife 3G. Co jednak podkreślają eksperci z Kliniki Miracki w Warszawie, każde ciało jest inne i u każdego może się ono regenerować w innym tempie. Stąd tak ważna opieka specjalistów i indywidualne podejście do potrzeb każdej osoby.

Gładka i sprężysta skóra

No dobrze, a co z ujędrnianiem i wygładzeniem skóry? Za tym stoi także działanie lasera, który stymuluje fibroblasty, czyli komórki skóry właściwej, do intensywnej produkcji wspomnianego już kolagenu. W dużej mierze to właśnie on odpowiada m.in. za elastyczność, jędrność i gładkość skóry. Zatem dzięki temu, że zabieg wspiera wzmożone wytwarzanie kolagenu, skóra na obszarze poddanym działaniu obkurcza się i staje bardziej sprężysta. Wszystko to bazuje na podgrzaniu głębokich warstw skóry i pobudzeniu termicznym. Należy przy tym pamiętać, że nieustannie jest to pod kontrolą ekspertów wykonujących zabieg. Urządzenie jest zintegrowane z systemem, który na bieżąco sprawdza stopień podgrzania skóry i informuje o tym lekarza. Dzięki temu wzrasta bezpieczeństwo, a ryzyko poparzeń znacznie maleje.

A teraz pytanie kluczowe – czy muszę ten zabieg powtarzać? Nie, jest to jednorazowa procedura, której efekty są długotrwałe. Dzieje się tak dlatego, że komórki tłuszczowe usuwa się podczas zabiegu na stałe. Chociaż oczywiście, jeśli ktoś chciałby pogłębić efekty leczenia, kolejne zabiegi nie są wykluczone. Co jednak wydaje się szczególnie istotne, to podkreślenie, jak ważny w kontekście wyglądu i kondycji ciała pozostaje styl życia. Zdrowe i zbilansowane odżywianie, odpowiednia ilość dostarczanych płynów, uprawianie ulubionego sportu, a przy tym także dbanie o pozytywny nastrój, dobre relacje z najbliższymi i ograniczanie stresu – oto przepis idealny na podtrzymanie efektów terapii.

Więcej o zabiegu Lipolife 3G dowiesz się na stronie warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl/lipolife-3g/

Previous Picie wody na czczo - czy jest korzystne dla zdrowia?
Next Przyszłość marihuany w Polsce

Może to Ci się spodoba

Zdrowie 0 Comments

Czym jest cukrzyca ciężarnych?

Cukrzyca ciężarnych to stan rozpoznawany najczęściej między 24 a 28 tygodniem ciąży, który w większości przypadków mija po porodzie. Dotyczy on około 2-3 procent wszystkich ciężarnych i jest uznawany za

Zdrowie 0 Comments

Wrocławska klinika pomaga chorym na stwardnienie rozsiane

Na Dolnym Śląsku od kilku miesięcy funkcjonuje klinika, w której międzynarodowy zespół specjalistów prowadzi badania nad innowacyjnymi terapiami dla chorych na stwardnienie rozsiane. Dotychczasowe efekty działalności pokazują jednoznacznie, że z

Zdrowie 0 Comments

Skąd wzięła się u mnie bezsenność?

Oddzielenie sypialni od czynności wykonywanych w życiu codziennym to istotna kwestia, której warto się nauczyć. Dzięki temu bezsenność będzie miała marne szanse, aby się pojawić. Co więcej, dołączając do tego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź